חתן כלה >>> אולמות אירועים >>> Caselio - קסליו אולם אירועים בחדרה >>> אודות

תפריט

אודות | Caselio | קסליו אולם אירועים בחדרה

קסליו אולם אירועים בחדרה - מחפשים אולם וגן אירועים במתחם משולב? אתם מוזמנים להתחיל לתכנן את האירוע שלכם כבר כאן, כבר עכשיו, מאחר שכאן ועכשיו גם מסתיים החיפוש שלכם בהצלחה: מצאתם את מבוקשכם.

קסליו הוא לא רק מתחם אטרקטיבי לקיום כל סוגי האירועים - קסליו אולם אירועים בחדרה הוא המתחם האולטימטיבי לעריכתם. הטבע מנגן כינור ראשון ואליו מצטרפים בניגון הרמוני שירותים מקצועיים שמסופקים לכם על ידי הטובים שבאנשי המקצוע בתחום ארגון אירועים והפקתם.

מתחם גדול המאפשר קיום כל סוג של אירוע בכל מתכונת רצויה ומועדפת: סביב שולחנות ערוכים, מזנון חופשי, מגשי אירוח ועוד.

אנחנו לא מסתפקים רק בחתירה למצוינות אלא מממשים אותה, הלכה למעשה, בכל אירוע. המחויבות הבלתי מתפשרת שלנו להעניק לכל לקוח את המוצר ואת השירות הטוב ביותר שהוא זכאי וראוי להם באים לידי ביטוי בכל פרט- קטן כגדול. בעיצוב האולם. בקייטרינג המשובח. במערכת תאורה והגברה איכותיים ומשובחים. בסידורי הפרחים.

 

CASELIO – קסליו בעברית או בלועזית- היינו הך, בדיוק אותו הדבר...

 

מתחם האירועים קסליו בחדרה מציע רמת אירוח ושירות גבוהות מהמצופה. לרשותכם ולשירותכם פינות הסבה משובצות פסיפסים, מזרקה מרהיבה המעצימה את תחושת היופי וההידור, פסלים זעירים המשדרגים את האווירה, רחבת ריקודים גדולה ומעוצבת, בר אלכוהולי, שבו יכולים הרוקדים לתדלק ולשלהב את עצמם , חופה מהודרת הניצבת על במה מוגבהת ומפוארת להעצמת האפקט, עצי הדקל הסוככים מעל, משחקי האור והצל של התאורה הטבעית, בדמדומים, ושל התאורה המלאכותית המרהיבה, המאירה את המתחם כשהחושך יורד.

 

אנחנו מזמינים אתכם לערוך סיור וירטואלי באולם ובגן האירועים שלנו לקראת פגישת היכרות וייעוץ, שבה נשמח ליידע ולהעשיר אתכם בכל הפרטים הרלוונטיים המעניינים אתכם כדי שנוכל לסגור תאריך לאירוע המיוחד והמיוחל שלכם.

מגיע לכם לחגוג אירוע חד פעמי ומכונן בחייכם או בחיי היקרים לכם במקום שאין מרהיב ומלהיב ממנו לקיום אירועים. למענכם ועבורכם אנחנו לא חדלים אף ליום אחד להשקיע, לחדש, להתחדש, לייעל ולשכלל את השירות שלנו, לשדרג ולהעצים את המוצר שלנו, והכול כדי לספק לכם את כל הסיבות הטובות והיפות לבחור את קסילו כמתחם האולטימטיבי לאירוע הקרוב שלכם.

 

נשמח עם תיצרו עמנו קשר באמצעות מילוי פרטיכם בטופס המקוון המצורף כאן. ודאי מוקדם לברך על המוגמר אבל זה הזמן לברך אתכם (ולהתברך בכם!) על הבחירה שלכם בנו, כמו  אנשים רבים לפניכם, אשר חוו באולם ובגן האירועים שלנו את אחת החוויות היותר מרגשות בחייהם.


תמונה: אודות - Caselio - קסליו אולם אירועים בחדרה - אולמות אירועים
צור קשר